جمعه 8 مهر 1401   08:54:36
 
 
هزینه‌کرد ۵۰۰ میلیارد تومانی صنعت پتروشیمی در زمینه مسئولیت‌ اجتماعی
مشاور اجتماعی مدیرعامل و رئیس دبیرخانه مسئولیت اجتماعی شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: شرکت‌های پتروشیمی کشور در سال ۹۹ بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی هزینه کرده‌اند.

طرح‌های مسئولیت اجتماعی نفت که در فجر ۴۳ افتتاح می‌شوند
مدیریت نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز برای ایام دهه فجر در چهل‌وسومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ۷۵ طرح را آماده بهره‌برداری رسمی کرده است.

کاهش آلاینده‌های محیط زیستی در پالایشگاه گاز ایلام
مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام به مدیریت مصرف انرژی و کاهش آلایندهای محیط زیستی در این مجموعه اشاره کرد و گفت: برای این موضوع همچنین افزایش تولید و انطباق این شرکت با استاندارد ملی معیار مصرف انرژی تاکنون اقدام‌های پرشمار و مؤثری انجام شده است.

کلینیک تخصصی دندانپزشکی جزیره لاوان گشایش یافت
مرکز دندانپزشکی جزیره لاوان به همت خیران و پالایشگاه نفت لاوان همزمان با ایام سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گشایش یافت.

عملکرد ۲۰ سال گذشته صنایع پتروشیمی در زمینه مسئولیت اجتماعی
ساخت، بازسازی و تجهیز مدارس، اماکن آموزشی و ورزشی و مسکن، تأمین منابع مالی برای تقویت زیرساخت‌های مناطق، ساخت و تجهیز بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، توانمندسازی جوامع محلی، مدیریت بحران، حفظ محیط زیست و پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا بخشی از اقدام‌های صنعت پتروشیمی در مسیر ایفای مسئولیت اجتماعی در ۲۰ سال اخیر است.

رئیس‌جمهوری: هزینه‌کرد صنایع برای مسئولیت اجتماعی اعلام شود
رئیس‌جمهوری تأکید کرد که مردم باید بدانند اگر نفت، گاز و پتروشیمی در استانشان وجود دارد چه مقدار از آن برای مسئولیت اجتماعی هزینه می‌شود.

بهره‌برداری از سی‌تی‌اسکن و مخزن اکسیژن بیمارستان صنایع پتروشیمی ماهشهر
دستگاه سی‌تی‌اسکن و مخزن اکسیژن ۳۰ تنی بیمارستان صنایع پتروشیمی بندر ماهشهر با تأمین اعتبار ۱۲۰ میلیارد ریالی به همت شورای راهبردی پتروشیمی‌های مستقر در ماهشهر به بهره‌برداری رسید.

استقرار ۲۱ کانون تخصصی تحکیم و تعالی خانواده در عسلویه
ارائه خدمات آموزشی، مشاوره‌ای و مداخله‌ای ۲۱ کانون تخصصی تحکیم و تعالی خانواده در منطقه پارس جنوبی (عسلویه، جم، کنگان و دیر) با هدف پوشش ۲۵۰۰ نفر از مردم جامعه محلی این منطقه آغاز شد.

پتروشیمی‌های پارس ۲۳۲۰ بسته لوازم‌التحریر برای دانش‌آموزان بوشهری تأمین می‌کنند
تفاهم‌نامه تأمین لوازم‌التحریر برای ۲۳۲۰ دانش‌آموز زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر از سوی شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس امضا شد.

گام‌های پالایشگاه سرخون و قشم برای عمل به مسئولیت اجتماعی
سرپرست شرکت پالایش گاز سرخون و قشم گام‌های این مجموعه برای عمل به مسئولیت اجتماعی را تشریح کرد.

ارائه خدمات تخصصی درمانی رایگان در بندر ماهشهر
طرح ویزیت و درمان رایگان در شهرستان بندر ماهشهر همسو با عمل به مسئولیت اجتماعی به همت شورای راهبردی شرکت‌های منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی انجام شد.

نقش‌آفرینی نفت در طرح توانمندسازی آموزگاران مناطق نفت‌خیز

خدمات‌رسانی به بومیان مناطق عملیاتی نفت تا شعاع ۱۵۰ کیلومتر

گام‌های مهندسی و توسعه گاز همسو با انجام مسئولیت اجتماعی در سیستان و بلوچستان
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران گام‌های این شرکت همسو با انجام مسئولیت اجتماعی در استان سیستان و بلوچستان را تشریح کرد.

افزایش ۳۰۰ درصدی سرمایه‌گذاری پتروشیمی‌های عسلویه در زمینه مسئولیت‌ اجتماعی
مشاور اجتماعی مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از افزایش ۳۰۰ درصدی سرمایه‌گذاری شرکت‌های پتروشیمی مستقر در منطقه عسلویه در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی در سال ۱۴۰۱ خبر داد.

اعتبار ۷۸.۵ میلیارد ریالی نفت برای اجرای طرح هادی در دهلران و آبدانان
طرح هادی در دو روستای وحدت و پتک دیناروند شهرستان دهلران و ۸ روستا و شهر مورموری شهرستان آبدانان با اعتبار ۷۸.۵ میلیارد ریالی شرکت ملی نفت ایران، اجرا و بهره‌برداری شد.

۱۰۰۰ میلیارد ریال برای مسئولیت اجتماعی منطقه پارس سرمایه‌گذاری می‌شود
رئیس شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس به افزایش ۲۰۰ درصدی سرمایه‌گذاری شرکت‌های پتروشیمی این منطقه در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی در سال ۱۴۰۰ در مقایسه با پارسال اشاره کرد و گفت: پیش‌بینی می‌شود تا پایان امسال‌ حدود یک هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در حوزه مسئولیت اجتماعی انجام شود.

تفاهم ۸ هزار میلیارد تومانی برای اجرای طرح «اسکان» در منطقه پارس
تفاهم اولیه بانک ملت و گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس به‌منظور سرمایه‌گذاری ۸۰۰۰ میلیارد تومانی اجرای طرح «اسکان» در حاشیه نمایشگاه «توانمندسازی و حمایت از شرکت‌های منطقه عسلویه در تأمین نیازهای عمومی و تخصصی شرکت‌های پتروشیمی» حاصل شد.

۴۰ تفاهم‌نامه اشتغال‌آفرین با شرکت‌های بومی عسلویه امضا شد
بیش از ۴۰ تفاهم‌نامه اجرایی میان شرکت‌های صنایع پتروشیمی خلیج فارس و دانش‌بنیان، کارگاه‌های صنعتی و نیمه‌صنعتی بومی در نخستین روز از برگزاری نمایشگاه «توانمندسازی و حمایت از شرکت‌های منطقه عسلویه در تأمین نیازهای عمومی و تخصصی شرکت‌های پتروشیمی» امضا شد.

بخشی از تجهیزات مراکز درمانی، بهداشتی و آموزشی استان بوشهر تأمین شد
شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس، بخشی از تجهیزات مورد نیاز اداره آموزش و پرورش شهرستان عسلویه، شبکه بهداشت شهرستان‌های عسلویه و دیر و بیمارستان شهید قاسم سلیمانی شهرستان چاه مبارک را تأمین کرد و تحویل داد.

12345678>>>
دوره‌های مجازی