دسته بندي اخبار 
مدیریت نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفتخیز شركت ملی نفت ایران در دولت سیزدهم از ایتدای شهریورماه 1400 تا كنون 338 پروژه مسئولیت اجتماعی را با صرف اعتبار 532 میلیارد و 672 میلیون تومان تكمیل كرده است.
کد خبر : ۲۰۰۰۰۰۶۰۳۸  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ 
۱۲:۰۳
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیریت نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفتخیز این شرکت با هدف ارتقاء سرانه آموزشی، ورزشی، عمرانی و درمانی و زمینه سازی برای توسعه پایدار و حفظ محیط زی ...
وزارت نفت و استانداری خوزستان با هدف همكاری مشترك همسو با راهبردهای مقام‌ معظم راهبری و بیانیه گام دوم انقلاب و بهره‌مندی شایسته از ظرفیت‌های موجود و رویكرد اقتصاد مقاومتی و استفاده از عرصه‌های منابع طبیعی و آبخیزداری استان تفاهم‌نامه همكاری امضا كردند.
کد خبر : ۲۰۰۰۰۰۶۰۳۷  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ 
۱۱:۵۷
به گزارش شانا، محل اجرای تعهدهای این تفاهم‌نامه شهرستان بشاگرد هرمزگان است که در جریان سفر رئیس‌جمهوری به این استان مصوب شده بود، این تفاهم‌نامه در نظر دارد فرهنگ منابع طبیعی را با جلب مشارکت‌های ...
طرح‌های مسئولیت اجتماعی وزارت نفت در استان هرمزگان شنبه، ۱۵ بهمن‌ماه هم‌زمان با ایام مبارك دهه فجر با دستور جواد اوجی، وزیر نفت به بهره‌برداری رسید.
طرح های مسئولیت اجتماعی وزارت نفت در استان هرمزگان شنبه 15 بهمن ماه همزمان با ایام مبارك دهه فجر با دستور جواد اوجی ، وزیر نفت به بهره برداری رسید. طرح‌های مسئولیت اجتماعی وزارت نفت در استان هرمزگان شنبه، ۱۵ بهمن‌ماه هم‌زمان با ایام مبارك دهه فجر با دستور جواد اوجی، وزیر نفت به بهره‌برداری رسید. 
کد خبر : ۲۰۰۰۰۰۶۰۱۱  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ 
۱۲:۳۹
به گزارش خبرنگار اعزامی شانا به هرمزگان، طرح‌های مسئولیت اجتماعی وزارت نفت در استان هرمزگان از جمله احداث پل شریفی ۳ و راه‌های طرفین در محور جاسک - بشاگرد با دستور جواد اوجی، وزیر نفت به بهره‌بردا ...
مدیریت نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز برای ارتقا و توانمندسازی معلمان و محصلان استان بوشهر طرح‌هایی را در كنار طرح‌های توسعه فضای آموزشی در حال اجرا دارد.
کد خبر : ۲۰۰۰۰۰۶۰۱۰  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ 
۱۲:۳۵
به گزارش خبرنگار شانا، با اجرای توافق همکاری آموزشی شرکت ملی نفت ایران و اداره کل آموزش‌وپرورش استان بوشهر، ارتقای مهارت حرفه‌ای دبیران دوره‌های متوسطه اول و دوم، توانمندسازی دبیران مستعد و علاقه‌ ...
چهارمین نشست شورای مسئولیت اجتماعی صنعت نفت با هدف ارائه دستاوردها و تبیین راهبردهای جدید به میزبانی شركت ملی صنایع پتروشیمی برگزار شد.
کد خبر : ۲۰۰۰۰۰۶۰۰۹  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ 
۱۲:۳۰
چهارمین نشست شورای مسئولیت اجتماعی صنعت نفت با هدف ارائه دستاوردها و تبیین راهبردهای جدید به میزبانی شرکت ملی صنایع پتروشیمی برگزار شد.
هزینه‌کرد ۵۰۰ میلیارد تومانی صنعت پتروشیمی در زمینه مسئولیت‌ اجتماعی
کد خبر : ۸۵۱۰۵  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۱۱/۲۳ 
۰۷:۴۶
مشاور اجتماعی مدیرعامل و رئیس دبیرخانه مسئولیت اجتماعی شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: شرکت‌های پتروشیمی کشور در سال ۹۹ بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی هزینه کرده‌اند.
طرح‌های مسئولیت اجتماعی نفت که در فجر ۴۳ افتتاح می‌شوند
کد خبر : ۸۵۱۰۴  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۱۱/۲۳ 
۰۷:۴۴
مدیریت نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز برای ایام دهه فجر در چهل‌وسومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ۷۵ طرح را آماده بهره‌برداری رسمی کرده است.
کاهش آلاینده‌های محیط زیستی در پالایشگاه گاز ایلام
کد خبر : ۸۵۱۰۳  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸ 
۱۳:۱۶
مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام به مدیریت مصرف انرژی و کاهش آلایندهای محیط زیستی در این مجموعه اشاره کرد و گفت: برای این موضوع همچنین افزایش تولید و انطباق این شرکت با استاندارد ملی معیار مصرف انرژ ...
کلینیک تخصصی دندانپزشکی جزیره لاوان گشایش یافت
کد خبر : ۸۵۱۵۰  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۱۱/۱۷ 
۰۸:۰۳
مرکز دندانپزشکی جزیره لاوان به همت خیران و پالایشگاه نفت لاوان همزمان با ایام سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گشایش یافت.
عملکرد ۲۰ سال گذشته صنایع پتروشیمی در زمینه مسئولیت اجتماعی
کد خبر : ۸۵۱۴۹  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۱۱/۱۶ 
۰۸:۱۸
ساخت، بازسازی و تجهیز مدارس، اماکن آموزشی و ورزشی و مسکن، تأمین منابع مالی برای تقویت زیرساخت‌های مناطق، ساخت و تجهیز بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، توانمندسازی جوامع محلی، مدیریت بحران، حفظ محیط زی ...
صفحه1از16123456...16.بعدي.برو

گروه دورانV6.0.19.0