يكشنبه 26 خرداد 1398   19:48:16

 
 

همایش
فراخوان عمومی همایش مسئولیت اجتماعی فراخوان برگزاری چهارمین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت

فراخوان برگزاری چهارمین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت

    به اطلاع می‌رساند، چهارمین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت با حضور مقام عالی وزارت ومدیران و کارشناسان شرکتهای  نفتی در شهریورماه سالجاری برگزار خواهد شد. نظر به اهتمام شرکتهای نفتی به تدوین و ارائه گزارشات مسئولیت اجتماعی سال 1396، معرفی گزارشات برتر به همایش مذکور موکول گردیده است. طبق روال سالهای قبل گزارشات شرکتها مورد ارزیابی و داوری قرار گرفته و در بخش جوایز حضور خواهند داشت. علاوه بر این، پانلهای موضوعی همایش نیز عمدتا به ارائه و بررسی گزارشات یاد شده اختصاص داده شده است.

    همچنین با توجه به واقعه سیل اخیر در استانهای کشور، در نظر است در قالب نمایشگاه جنبی، اقدامات مسئولانه شرکتهای نفتی در مهار سیلاب و کمک به سیل زدگان در قالب عکس، فیلم، گزارش و دیگر اقلام قابل ارائه به نمایش گذاشته شود.

     بدینوسیله از مدیران  و کارکنان محترم شرکتهای فعال در صنعت نفت درخواست می‌شود  نسبت به اطلاع‌رسانی برگزاری همایش و انعکاس فعالیتهای مسئولانه شرکتهای متبوع در نمایشگاه جنبی و در زمینه واقعه سیلاب در مناطق، اقدام نمایند.

  اطلاعات تکمیلی متعاقبا و پس از برگزاری جلسه شورای سیاستگذاری همایش توسط دبیر همایش اعلام خواهد شد. جهت پیگیری امور مربوط به همایش و دیگر اخبار و موضوعات مرتبط با مسئولیت اجتماعی صنعت نفت به سایت  csr.mop.ir مراجعه و یا با شماره تلفن دبیرخانه همایش (88942196- 021) تماس حاصل گردد.

                                                                                                دبیرخانه همایش